HM66-301R2LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM66-301R2LFTR13 BI Magnetics
    HM66-301R2LFTR13 BI Magnetics
    HM66-301R2LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66-301R2LFTR13 is described as FIXED IND 1.2UH 2.56A 23.6 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.