HM66-206R8LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM66-206R8LFTR13 BI Magnetics
    HM66-206R8LFTR13 BI Magnetics
    HM66-206R8LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66-206R8LFTR13 is described as FIXED IND 6.8UH 760MA 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM