HM66-203R9LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM66-203R9LFTR13 BI Magnetics
    HM66-203R9LFTR13 BI Magnetics
    HM66-203R9LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66-203R9LFTR13 is described as FIXED IND 3.9UH 880MA 155 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE