HM66-203R3LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM66-203R3LFTR13 BI Magnetics
    HM66-203R3LFTR13 BI Magnetics
    HM66-203R3LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66-203R3LFTR13 is described as FIXED IND 3.3UH 1.04A 110 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED