HM66-103R3LFTR7 BI Magnetics
  • More about HM66-103R3LFTR7 BI Magnetics
    HM66-103R3LFTR7 BI Magnetics
    HM66-103R3LFTR7 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66-103R3LFTR7 is described as FIXED IND 3.3UH 1.1A 85 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.