HM66-102R2LFTR7 BI Magnetics
  • More about HM66-102R2LFTR7 BI Magnetics
    HM66-102R2LFTR7 BI Magnetics
    HM66-102R2LFTR7 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66-102R2LFTR7 is described as FIXED IND 2.2UH 1.2A 72 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM