HM66-10100LFTR7 BI Magnetics
  • More about HM66-10100LFTR7 BI Magnetics
    HM66-10100LFTR7 BI Magnetics
    HM66-10100LFTR7 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM66-10100LFTR7 is described as FIXED IND 10UH 550MA 210 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.