HM65-P2R5LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM65-P2R5LFTR13 BI Magnetics
    HM65-P2R5LFTR13 BI Magnetics
    HM65-P2R5LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM65-P2R5LFTR13 is described as FIXED IND 2.5UH 10A 3.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE