HM65-P1R8LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM65-P1R8LFTR13 BI Magnetics
    HM65-P1R8LFTR13 BI Magnetics
    HM65-P1R8LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM65-P1R8LFTR13 is described as FIXED IND 1.8UH 16A 3.4 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM