HM65-M2R5LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM65-M2R5LFTR13 BI Magnetics
    HM65-M2R5LFTR13 BI Magnetics
    HM65-M2R5LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM65-M2R5LFTR13 is described as FIXED IND 2.5UH 12A 6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V