HM65-H5R6LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM65-H5R6LFTR13 BI Magnetics
    HM65-H5R6LFTR13 BI Magnetics
    HM65-H5R6LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM65-H5R6LFTR13 is described as FIXED IND 5.6UH 8.8A 11.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE