HM65-H2R8LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM65-H2R8LFTR13 BI Magnetics
    HM65-H2R8LFTR13 BI Magnetics
    HM65-H2R8LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM65-H2R8LFTR13 is described as FIXED IND 2.8UH 12.3A 5.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.