HM62-37154R7MLFTR BI Magnetics
  • More about HM62-37154R7MLFTR BI Magnetics
    HM62-37154R7MLFTR BI Magnetics
    HM62-37154R7MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM62-37154R7MLFTR is described as FIXED IND 4.7UH 1.4A 148 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"