HM62-3715221MLFTR BI Magnetics
  • More about HM62-3715221MLFTR BI Magnetics
    HM62-3715221MLFTR BI Magnetics
    HM62-3715221MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM62-3715221MLFTR is described as FIXED IND 220UH 210MA 6.252 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.