HM62-32143R3MLFTR BI Magnetics
  • More about HM62-32143R3MLFTR BI Magnetics
    HM62-32143R3MLFTR BI Magnetics
    HM62-32143R3MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM62-32143R3MLFTR is described as FIXED IND 3.3UH 1.4A 193 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V