HM62-32141R5MLFTR BI Magnetics
  • More about HM62-32141R5MLFTR BI Magnetics
    HM62-32141R5MLFTR BI Magnetics
    HM62-32141R5MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM62-32141R5MLFTR is described as FIXED IND 1.5UH 2A 120 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.