HM62-3214150MLFTR BI Magnetics
  • More about HM62-3214150MLFTR BI Magnetics
    HM62-3214150MLFTR BI Magnetics
    HM62-3214150MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM62-3214150MLFTR is described as FIXED IND 15UH 680MA 696 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"