HM62-3214101MLFTR BI Magnetics
  • More about HM62-3214101MLFTR BI Magnetics
    HM62-3214101MLFTR BI Magnetics
    HM62-3214101MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM62-3214101MLFTR is described as FIXED IND 100UH 280MA 4.042 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK