HM62-28154R7MLFTR BI Magnetics
  • More about HM62-28154R7MLFTR BI Magnetics
    HM62-28154R7MLFTR BI Magnetics
    HM62-28154R7MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM62-28154R7MLFTR is described as FIXED IND 4.7UH 700MA 190 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.