HM62-2815220MLFTR BI Magnetics
  • More about HM62-2815220MLFTR BI Magnetics
    HM62-2815220MLFTR BI Magnetics
    HM62-2815220MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM62-2815220MLFTR is described as FIXED IND 22UH 260MA 740 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.