HM62-2815100MLFTR BI Magnetics
  • More about HM62-2815100MLFTR BI Magnetics
    HM62-2815100MLFTR BI Magnetics
    HM62-2815100MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM62-2815100MLFTR is described as FIXED IND 10UH 420MA 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.