HM62-26104R7MLFTR BI Magnetics
  • More about HM62-26104R7MLFTR BI Magnetics
    HM62-26104R7MLFTR BI Magnetics
    HM62-26104R7MLFTR is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM62-26104R7MLFTR is described as FIXED IND 4.7UH 700MA 282 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    Vector
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"