HM61-20681LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM61-20681LFTR13 BI Magnetics
    HM61-20681LFTR13 BI Magnetics
    HM61-20681LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM61-20681LFTR13 is described as FIXED IND 680UH 320MA 2.7 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.