HM36-13112R4LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM36-13112R4LFTR13 BI Magnetics
    HM36-13112R4LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM36-13112R4LFTR13 is described as FIXED IND 2.4UH 16.5A 3.2 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE