HM36-12113R6LFTR13 BI Magnetics
  • Part Number: HM36-12113R6LFTR13
  • Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Description: FIXED IND 3.6UH 12A 3.5 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HM36-12113R6LFTR13 BI Magnetics
    HM36-12113R6LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM36-12113R6LFTR13 is described as FIXED IND 3.6UH 12A 3.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH