HM36-12111R5LFTR13 BI Magnetics
  • Part Number: HM36-12111R5LFTR13
  • Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Description: FIXED IND 1.5UH 18A 2.2 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HM36-12111R5LFTR13 BI Magnetics
    HM36-12111R5LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM36-12111R5LFTR13 is described as FIXED IND 1.5UH 18A 2.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE