HM36-12111R4LFTR13 BI Magnetics
  • Part Number: HM36-12111R4LFTR13
  • Manufacturer Name: BI Magnetics
  • Description: FIXED IND 1.4UH 20A 1.7 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about HM36-12111R4LFTR13 BI Magnetics
    HM36-12111R4LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM36-12111R4LFTR13 is described as FIXED IND 1.4UH 20A 1.7 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS