HM36-12111R0LFTR13 BI Magnetics
  • More about HM36-12111R0LFTR13 BI Magnetics
    HM36-12111R0LFTR13 is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM36-12111R0LFTR13 is described as FIXED IND 1UH 25A 1.7 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH