HM17A-108560LF BI Magnetics
  • More about HM17A-108560LF BI Magnetics
    HM17A-108560LF BI Magnetics
    HM17A-108560LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17A-108560LF is described as FIXED IND 56UH 1.9A 130 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.