HM17A-108271LF BI Magnetics
  • More about HM17A-108271LF BI Magnetics
    HM17A-108271LF BI Magnetics
    HM17A-108271LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17A-108271LF is described as FIXED IND 270UH 870MA 610 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM