HM17A-108221LF BI Magnetics
  • More about HM17A-108221LF BI Magnetics
    HM17A-108221LF BI Magnetics
    HM17A-108221LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17A-108221LF is described as FIXED IND 220UH 960MA 450 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE