HM17A-108220LF BI Magnetics
  • More about HM17A-108220LF BI Magnetics
    HM17A-108220LF BI Magnetics
    HM17A-108220LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17A-108220LF is described as FIXED IND 22UH 3.1A 55 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.