HM17A-108121LF BI Magnetics
  • More about HM17A-108121LF BI Magnetics
    HM17A-108121LF BI Magnetics
    HM17A-108121LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17A-108121LF is described as FIXED IND 120UH 1.3A 240 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.