HM17A-108101LF BI Magnetics
  • More about HM17A-108101LF BI Magnetics
    HM17A-108101LF BI Magnetics
    HM17A-108101LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17A-108101LF is described as FIXED IND 100UH 1.4A 210 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.