HM17A-106821LF BI Magnetics
  • More about HM17A-106821LF BI Magnetics
    HM17A-106821LF BI Magnetics
    HM17A-106821LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17A-106821LF is described as FIXED IND 820UH 400MA 2.6 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.