HM17A-106561LF BI Magnetics
  • More about HM17A-106561LF BI Magnetics
    HM17A-106561LF BI Magnetics
    HM17A-106561LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17A-106561LF is described as FIXED IND 560UH 480MA 1.9 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.