HM17A-106181LF BI Magnetics
  • More about HM17A-106181LF BI Magnetics
    HM17A-106181LF BI Magnetics
    HM17A-106181LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17A-106181LF is described as FIXED IND 180UH 840MA 560 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.