HM17A-106151LF BI Magnetics
  • More about HM17A-106151LF BI Magnetics
    HM17A-106151LF BI Magnetics
    HM17A-106151LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17A-106151LF is described as FIXED IND 150UH 1A 500 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.