HM17A-106101LF BI Magnetics
  • More about HM17A-106101LF BI Magnetics
    HM17A-106101LF BI Magnetics
    HM17A-106101LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17A-106101LF is described as FIXED IND 100UH 1.3A 320 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F