HM17-855120LF BI Magnetics
  • More about HM17-855120LF BI Magnetics
    HM17-855120LF BI Magnetics
    HM17-855120LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17-855120LF is described as FIXED IND 12UH 2.4A 80 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by BI Magnetics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F