HM17-664560LF BI Magnetics
  • More about HM17-664560LF BI Magnetics
    HM17-664560LF BI Magnetics
    HM17-664560LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17-664560LF is described as FIXED IND 56UH 800MA 260 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.