HM17-664181LF BI Magnetics
  • More about HM17-664181LF BI Magnetics
    HM17-664181LF BI Magnetics
    HM17-664181LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HM17-664181LF is described as FIXED IND 180UH 440MA 740 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.