HA55L-3623400LF BI Magnetics
  • More about HA55L-3623400LF BI Magnetics
    HA55L-3623400LF BI Magnetics
    HA55L-3623400LF is manufactured by BI Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. HA55L-3623400LF is described as FIXED IND 40UH 26A 6.2 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.