WLS28XW990XPB BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28XW990XPB
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Work Light, Strip, LED, Cool White, 990mm, 12-30VDC, 1575 Lumens, 2m, 18060
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28XW990XPB BANNER ENGINEERING
    WLS28XW990XPB is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28XW990XPB is described as Work Light, Strip, LED, Cool White, 990mm, 12-30VDC, 1575 Lumens, 2m, 18060. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED