WLS28XW570L25X BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28XW570L25X
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: WLS28 Work Light Strip; Length: 570mm ; Voltage:, 31051
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28XW570L25X BANNER ENGINEERING
    WLS28XW570L25X is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28XW570L25X is described as WLS28 Work Light Strip; Length: 570mm ; Voltage:, 31051. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"