WLS28XW430DXQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28XW430DXQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: WLS28 Work Light Strip; Length: 430mm ; Voltage:, 26946
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28XW430DXQ BANNER ENGINEERING
    WLS28XW430DXQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28XW430DXQ is described as WLS28 Work Light Strip; Length: 430mm ; Voltage:, 26946. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"