WLS28XW145XPB BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28XW145XPB
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Work Light, Strip, LED, Cool White, 145mm, 12-30VDC, 225 Lumens, 2m, 18054
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28XW145XPB BANNER ENGINEERING
    WLS28XW145XPB is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28XW145XPB is described as Work Light, Strip, LED, Cool White, 145mm, 12-30VDC, 225 Lumens, 2m, 18054. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F