WLS28XW1130L25X BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28XW1130L25X
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: WLS28 Work Light Strip; Length: 1130mm ; Voltage:, 31082
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28XW1130L25X BANNER ENGINEERING
    WLS28XW1130L25X is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28XW1130L25X is described as WLS28 Work Light Strip; Length: 1130mm ; Voltage:, 31082. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by BANNER ENGINEERING
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK