WLS28CW850SQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28CW850SQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Work Light, Strip, LED, Cool White, 850mm, 12-30VDC, 1350 Lumens, M12, 18307
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28CW850SQ BANNER ENGINEERING
    WLS28CW850SQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28CW850SQ is described as Work Light, Strip, LED, Cool White, 850mm, 12-30VDC, 1350 Lumens, M12, 18307. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM