WLS28CW285L25XQ BANNER ENGINEERING
  • Part Number: WLS28CW285L25XQ
  • Manufacturer Name: BANNER ENGINEERING
  • Description: Work Light, Strip, LED, Cool White, 285mm, 12-30VDC, 450 Lumens, M12, 31119
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WLS28CW285L25XQ BANNER ENGINEERING
    WLS28CW285L25XQ is manufactured by BANNER ENGINEERING and is categorized in the Lighting category. WLS28CW285L25XQ is described as Work Light, Strip, LED, Cool White, 285mm, 12-30VDC, 450 Lumens, M12, 31119. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM